כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

ארובות הצפון השירות הטוב ביותר

מעלות מדורים נוספיםפורסם: 24.07.20 , 11:06ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
צילום תמונות: RITVO PHOTOGRAPHY

מכירה של קמינים מהיפים בארץ ובעולם, בניית ארובות וכל האביזרים לארובות ולמנגל, עם השרות הטוב ביותר והמקצועי ביותר.

ארובות הצפון נותנים מענה לכל בית. מייצרים מנגלים, ארובות, מחברים, קשתות לארובות, כל מה שצריך לארובות. הצוות מקצועי, ואמין וילווה אתכם מהרכישה, עד ההתקנה ואחרי.

אומנם עכשיו קיץ, אך לקראת החורף שיגיע יהיה לכם חם ונעים. "כמו בספור הנמלה והצרצר" מי שטרח בערב שבת יאכל בשבת. סוף מעשה במחשבה תחילה. ולכם יהי חם בחורף."

מהיכן קבלת את הרעיון לבנות ארובות ?

יוסף כחלול (50) בן ירכא: "התאהבתי בסועאד בת רמת הגולן שמשפחתה עסקה בארובות, כשם שהתאהבתי בה פרחה אהבה שלי לנפחות ולבניית ארובות וכל מה שקשור לעסק, חשוב לי להגיד הייתה לי עבודה טובה במועצה. אבי היה מסגר והשילוב בין העבודה במסגרות ונפחות הביאו את התוצאה של המפעל המשפחתי. ב1997 עדיין עבדתי במועצת ירכא, אשתי היקרה סועאד עצמה עבדה יחד איתי בבניית הארובות ובניית קמינים עד כדיי עבודות קשות קפול וחיתוך מתכת.

ב2003 עזבתי את העבודה במועצה והתחלתי לבנות לכל האזור לתושבי הארץ לצד זה גידלנו משפחה יפה שני בנים ובת. היום הבן סעיד (23) עובד אתנו בעסק עם כלתו רימה.

ב2003 הבנתי שזה היעוד שלי השתחררתי מהעבודה במועצה והתרחבנו רכשנו מכונות מקצועיות, והתמקצענו בנינו תנורים וארובות אפילו בנינו בהתחלה מכונה לחיתוך ברזל שסועאד ואני עבדנו אתה. היו זמנים שנסעתי והבאתי מכונה אפילו מחברון שמי שיצר אותה אילו היו הפרעונים המצרים ועד היום היא נמצאת אצלי ועבודת בנפחייה. היום המכונות מתקדמות ואנו אפילו מצליחים להתחרות בסין, אפילו במחיר.

מתי הפכת ליבואן ולמה דווקא בחרת בחברה הזו?

היום הפכתי ליבואן של קמינים בעלי שם A.caminetti גרמניה. בכל גודל ומעוצבים. יש לנו אולם תצוגה בירכא. היפה שבחרתי במוצר בגלל הגימור והאיכות הטוב ביותר ובמחירים סבירים . אנו מלווים את הלקוח מהרכישה ועד ההתקנה. למוצר יש שנה אחריות כי גילנו שאם יש משהו פגום זה יהיה יקרה עד שנה. אך מובן כדיי שעסק ימשיך חייבים לתת שרות גם אחרי.

היום החברה נותנת שרות אמין ומקצועי עם ניסיון של שנים ונמשיך לתת שרות עד שנחייה. אנו בשבילכם.

נשמח להיות לשרותכם בכל עת, כדאי להגיע לראות קו יצור מודרני וחדשני.

לאתר שלנו לחצו כאן

טלפון: 072-3925271

 קו יצור של מנגלים 
 

המכונה הראשונה שבנו יחד הזוג יוסף וזוגתו סועאד כחלול