כותרת
> C;
1/1
אירועים

יום המעשים הטובים בשלומי

מעלות אירועיםפורסם: 14.03.23 , 10:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

יום המעשים הטובים 2023 בשלומי

100 תלמידים ותלמידות כיתה ו' מהיישוב שלומי ועשרות מתנדבים מחברת רפאל נפגשו לפעילות טכנולוגית חוויתית בבי"ס אורט

במסגרת פעילות "יום מעשים טובים" משותפת ליישוב שלומי וחברת רפאל, הגיעו אתמול, יום שני ה-13.3, עובדות ועובדים מטעם רפאל ממגוון העיסוקים בחברה, מהנדסות ומהנדסים, הנדסאים ועובדי מטה לאולם הכנסים של בי"ס אורט בשלומי שם פגשו כ- 100 תלמידות ותלמידי שכבת כיתה ו' מבתי הספר 'הרב מיימון' ו'בן צבי' וקיימו איתם פעילות טכנולוגית ייחודית בשיתוף המועצה המקומית שלומי.

חברת רפאל, ובתוך כך שלוחת רפאל בשלומי, חרטה על דגלה עידוד וחיזוק הקשר עם הקהילה ומקיימת פעילות התנדבות ענפה לאורך השנה שיתוף המועצה. במסגרת זו מתקיימים שלושה פרוייקטים - בנות שכבה ט' משתתפות בתוכנית RNG (Rafael Next Generation) של רפאל, שמטרתה לעודד ולכוון בנות בכיתות ט' ללימודי מדעים וטכנולוגיה, באמצעות חשיפתן למגוון אפשרויות התעסוקה בנושאים אלו בעתיד- חוקרות, לבורנטיות, מדעניות, כימאיות, וכן מקצועות החלל והאופטיקה. התלמידות נפגשות לאורך השנה עם מדעניות רפאל שמקיימות סיורי חשיפה לטכנולוגיות ברפאל ולסביבת עבודה מדעית. התוכנית כללה מעורבות אקטיבית של התלמידות בניסויים, פאנלים ושיח עם נשים בתחום. בנוסף, תלמידי כיתה י' משלומי משתתפים בתוכנית מלגות ההצטיינות של רפאל ולראשונה, השנה נפתח פרויקט חדש המקשר בין שלוחת רפאל בשלומי לבין מגמת אלקטרוניקה מחשבים בעיר, במטרה לחבר את העולם הלימודי עם עולם התוכן המעשי שקיים ברפאל בתחומים אלו.

גבי נעמן, ראש מועצה מקומית שלומי: ״אני מברך על שיתוף הפעולה אשר נרקם בין רפאל לרשות. ברצוני להודות על החשיבות ההדדית אשר מחלקת החינוך והמועצה מייחסים לרפאל. רפאל פנו אלינו בבקשה לקיים אירוע חשוב זה ואנו שמחים על ההזדמנות ועל השותפות והתמיכה של רפאל מול אורט שלומי לחיזוק תלמידינו וקידומם״.

מנכ"ל רפאל, האלוף במיל' יואב הר-אבן: אנו מציינים את "שבוע המעשים הטובים" זו השנה השלישית. בהתאם למסורת, ממשיכים ברפאל לקיים פעילויות התנדבות במשך שבוע שלם במטרה לחשוף תלמידים צעירים לטכנולוגיה ומדעים בפעילות חווייתית מותאמת. העשייה, ההתנדבות וקידום החינוך הטכנולוגי, שהוא אחד מערכי הליבה של רפאל שמלווה אותנו לאורך שנים, היא מושא גאווה עבורנו, והיא חלק בלתי נפרד מה-DNA הרפאלי. העובדים תורמים מזמנם הפרטי, תוך חשיבה יצירתית שמחפשת כל הזמן איפה ניתן לתרום ולעזור עוד. הפעילות שלנו מתקיימת כל שבוע כל השנה ואנו שמחים על ההזדמנות להשפיע על הדור הבא של רפאל. מאחל לנו שנמשיך לעשות את זה כל שנה, כל השנה".

אודות רפאל

רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ מתכננת, מפתחת, מייצרת ומתחזקת מגוון רחב של מערכות לחימה מתקדמות באוויר, בים, ביבשה, במרחב הסייבר ובחלל. החברה מהווה מנוע צמיחה כלכלי עבור מדינת ישראל כאשר היא מעבירה בכל שנה 50% מרווחיה לקופת המדינה, מאז הפיכתה לחברה עסקית העבירה רפאל למדינה דיבידנדים בסך של כ- .2.5 מיליארד ₪. רפאל היא המעסיק הגדול ביותר בצפון הארץ עם כ- 8,000 עובדים באופן ישיר ועוד כ- 20 אלף בתי אב באופן עקיף ורכש שנתי של למעלה מ- 4 מיליארד שקלים מקבלני משנה חיצוניים, רובם בצפון הארץ.

יום מעשים טובים של רפאל בשלומי קרדיט דוברות רפאל  

יום מעשים טובים של רפאל בשלומי קרדיט דוברות רפאל  

יום מעשים טובים של רפאל בשלומי קרדיט דוברות רפאל  

יום מעשים טובים של רפאל בשלומי קרדיט דוברות רפאל