כותרת
> C;
1/1
עסקים

כשחברה היא לקוח של חברה אחרת

מעלות עסקיםפורסם: 20.03.22 , 09:48ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

עולם המחשבים קירב מאד בין ספקים לבין לקוחות ויש סוגים שונים של לקוחות שמקבלים, קונים או שוכרים שירותים ומוצרים מספקי שירות אחרים. לקוח לא חייב להיות אדם פרטי ובהחלט ייתכן שגם חברה תהיה לקוח של חברה אחרת. אפשר כדוגמה לקחת חברה כמו מיכפל שהמוצרים הווירטואליים שלהם הם מוצרים שמתאימים ומיועדים לחברות אחרות ואפשר למצוא בין המוצרים האלה מערכות לניהול חישוב ותשלומי שכר, חישוב ימי חופשה, ביצוע סימולציות לפנסיה וכמובן הפקת תלושי שכר. מטבע הדברים הלקוחות של חברת מיכפל הם חברות וארגונים אחרים. על מנת ליצור קשר עם החברה אפשר לשמור במועדפים את הכתובת של אתר שיש בו דרכי יצירת קשר. לצורך מעבר לאתר שירות בקליק , למשל, כדאי להכיר אותו ולהבין את היתרונות שיש בו לצורך מציאת הדרך הטובה ביותר ליצירת הקשר עם חברות שונות ומגוונות.

הלקוחות של מיכפל

מיכפל, כאמור, מספקת שירותים לחברות וארגונים שמעסיקים מספרים גדולים של עובדים. ברוב המקרים יהיה עובד ספציפי שאמון על כל מה שקשור להתנהלות של העובדים וחישוב המשכורות שלהם ולכן הוא זה שיצטרך לקבל את המענה של מיכפל שירות לקוחות . בירור בנוגע לקבלת תמיכה טכנית, קבלת סיוע בהתחברות נכונה, הבנה אודות אופן הפעולה עם התוכנה של מיכפל וכמובן שינוי או הזנה של פרטים כאלה ואחרים שנדרשים עם הזמן. בדומה לתוכנות אחרות שקשורות לנושאים או תחומים אחרים גם התוכנה של מיכפל יכולה לעבור שינויים או שדרוגים ולכן חשוב מאד להיות בקשר הדוק עם החברה ושיהיה בה נציג שאפשר יהיה לפנות אליו. החברות שהן לקוחות של מיכפל יכולות לקבל את דרכי יצירת הקשר עם עובד ספציפי במיכפל שייתן להם מענה בכל רגע שבו מתעוררת שאלה או שנדרש בירור כזה או אחר וכך קל לפנות אליו ולקבל ממנו את המענה המתאים.

גם ללקוח שהוא חברה מגיע לקבל מענה ושירות לקוחות יעיל

הנושא של מתן שירות ללקוחות הוא נושא שנמצא במקום גבוה בשיח הציבורי כיום, שכן דווקא בגלל המוצרים הווירטואליים אפשר לומר שקל יותר להציע מערך שירות לקוחות שיהיה גם הוא דיגיטלי ואפשר יהיה לקבל מענה מהיר ויעיל בלי לחכות הרבה זמן. דבר נוסף שרלוונטי מאד למיכפל הוא הדחיפות, שכן מדובר בהפקה של תלושי שכר ולא תמיד יש הרבה זמן לטפל בזה או לבצע תיקונים. יש מועד ברור וידוע שחשוב מאד להכין את התלושים ואת כל המידע הדרוש מספיק זמן לפניו ולכן חשוב מאד שעובדים והנציגים של מיכפל יהיו זמינים לתת שירות לפני מועד זה. בעזרת האתר של שירות בקליק אפשר יהיה למצוא מגוון של דרכים ואפשרויות ליצירת קשר וכך הפנייה תגיע כמה שיותר מהר וללא עיכובים.

תמונה: FREEPIK