כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

מפגש של היכרות והעשרה הדדית- חברי מועצת ג'וליס ביקרו בשלומי

מעלות מדורים נוספיםפורסם: 19.11.19 , 13:21ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אתמול הגיעו חברי מועצת ג'וליס ליום מיוחד במועצה המקומית שלומי- יום של מפגשים, למידה והיכרות עם מחלקות המועצה השונות ודרכי פעולתן.

המשלחת בראשותו של ראש מועצת ג'וליס וסאם נבואני, נפגשה עם כל מנהלי המחלקות בשלומי בראשותו של ראש המועצה גבי נעמן, סיירה ביישוב וקיבלה סקירה מקיפה מנעמן, ממנכ"ל המועצה יוסף לוצ'י, וממנהלי המחלקות במפגשים אישיים. היום החגיגי נחתם בארוחות צהריים משותפת ובהבטחה לביקור גומלין בקרוב.

ראש מועצת ג'וליס וסאם נבואני אמר בסיום הביקור:

"הביקור שלי היום עם מנהלי המחלקות במועצה המקומית שלומי היה פורה מאד ועם ערך מוסף משמעותי. פגשתי את ידידי גבי ראש מועצת שלומי שהציג את החזון שלו אשר בנה לפני שנים רבות, ואת התפתחות היישוב הכבירה בכל התחומים אשר נגזרו בפועל מאותו חזון נפלא. ראינו את ההשקעה הרבה בחינוך, ברווחה ובהקמת שכונות חדשות המשדרות יוקרה ומקום שכיף לגור בו. מנהלי המחלקות של המועצה המקומית ג'וליס פגשו את מנהלי המחלקות של מועצת שלומי ועברו יחד תהליך למידה והפרייה הדדית משמעותי ביותר שיימשך באופן רציף גם בעתיד. תודה לגבי ולכל המנהלים הנפלאים שבמועצה ואין ספק שסיורים כאלה מומלצים לשאר הרשויות שרוצות להתקדם וללמוד האחת מהשנייה".

ראש מועצת שלומי גבי נעמן אמר: "אני גאה ונרגש לארח את החברים היקרים מג'וליס, לתהליך של למידה הדדית והעשרה. כולנו שואפים לעשות את המירב המיטב עבור תושבי יישובינו, וכל מפגש שכזה מעניק לכל הצדדים עוד כלים לפיתוח ויוזמות עתידיות. אני מודה לידידי מר וסאם נבואני ולכל אנשי צוותו על היום הנהדר ומבטיח שנגיע לבקר בקרוב".

קרדיט תמונות: דוברות שלומי
 
קרדיט תמונות: דוברות שלומי