כותרת
> C;
1/1
מדורים נוספים

עושים בית ספר לאמנויות הבמה והמדיה

מעלות מדורים נוספיםפורסם: 26.02.20 , 09:08ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

TALENTEAM

האקדמיה לאמנויות הבמה והמדיה, יכינו אתכם לעולם הבידור בישראל עם מגוון תוכניות לימוד בתחומי המשחק, המוזיקה, הטלוויזיה, האופנה, הבמה, הריאליטי וכוכבי הרשת.

הודות למגוון תוכניות הלימוד בתחומי המשחק, המוסיקה, הטלוויזיה, האופנה, הבמה ולראשונה בישראל בתחום המדיה – ריאליטי וכוכבי רשת המועברים ב - TALENTEAM האקדמיה לאמנויות הבמה והמדיה, מצליחים להגיע לעולם הבידור בארץ מדי שנה טאלנטים רבים, מוכשרים וחדשים.

האקדמיה לאמנויות הבמה והמדיה הוקמה בשנת 2018 על ידי גיא אברהם, בעל עבר עשיר בתעשיית הבידור בישראל, שלזכותו נרשמו הפקות ומחזות זמר בארץ, ליווי אמנים מתחילת דרכם ועד להצלחה.

התחומים בהם עוסקים באקדמיה לאמנויות הבמה והמדיה: דוגמנות, כוכבי אינסטגרם ורשת, זמרים, שחקנים, רקדנים, קוסמים, מתעמלי קרקע וכל כישרון אחר הקשור לעולם הבידור בכל הגילאים.

ההכשרות המועברות באקדמיה הם: קורס כוכבי רשת, קורס טאלנטים, קורס משחק, קורס ריאליטי והפקת סינגל בליווי אישי.

המורים המלמדים באקדמיה:

קורס משחק - הילה סעדה, עופר חיון ודין מירושניקוב.

קורס טאלנטים - מיכה סלמה ואוריאל סול.

קורס ריאליטי וכוכבי רשת – שי-חי ומישל טרוני.

הפקת סינגל בליווי אישי– איציק שילה.

גיא אברהם ואיציק שילה הכירו במלונות פתאל בים המלח בשנת 2006 ותחת הניהול וההכשרה שהעבירו, עיצבו את הקריירה של הזמר פאר טסי, השחקן עופר חיון ועוד המון אנשים שכיום חלק נכבד מתעשיית הבידור בישראל.

לדברי גיא אברהם, החזון של TALENTEAM הוא שאנשים מוכשרים יקבלו את הכלים הנכונים עבורם ויעשו את הדרך הנכונה ביותר בשבילם!

גיא אברהם: "הענף הזה של תחום הבידור פרוץ לחלוטין, אנשים רבים משקיעים כספים לא מבוטלים כדי לגעת בחלום וש המון מקומות שדואגים לעצמם על חשבון כספו של האדם שרוצה להצליח. מטרתנו היא לשנות את תהליך שאותו צריכים לעבור ושלב ביחד בין כל הדברים הקיימים בתחום הבידור. עולם הבידור עבר שינוי וכיום אנשים צריכים לקבל הכשרה על מנת לדעת מהם הצעדים אותם צריך לעשות.

כשמגיעים אלינו לאודישן יש 2 אופציות:

  1. אודישן פתוח עבור מי שרוצים לחוות טעימה ולקבל חוויה חד פעמית.
  2. לעבור הכשרה מקצועית באקדמיה, (כל אחד בתחומו)

בשונה מכל מקום אחר, אנו לא גובים תשלום בעבור בוקים, להיפך אנו מממנים כ – 6 בוקים למשך שנתיים לכל מי שנרשם להכשרה כלשהי באקדמיה – הטאלנטים שלנו עוברים הכשרה שבה מסבירים מה עושים עם בוק? איך ניתן למצוא עבודות ברשת, איך לקדם את עצמך ברשתות החברתיות, עמידה על במה, עמידה מול מצלמה, איך לנתח מונולוג קומי ודרמטי ועוד...

נכון להיום, לומדים למעלה מ - 400 טאלנטים באקדמיה.

לדוגמא:

כשמגיע אלינו אדם שרוצה לדגמן, אנחנו מסבירים לו את המהות, נכנסים לעמוד שלו באינסטגרם, בודקים מה הוא עושה, ורק אם יש פוטנציאל נמליץ לו להיכנס לתחום, אחוז גבוה מאוד מהמגיעים לאודישן הם ללא פוטנציאל, ולכן אנו לא ממליצים להם להשקיע כספים בתחום אנו שמים מראה אמיתית ופרופורציות עבור אנשים שמעוניינים להיות דוגמנים או שחקנים, ויש לנו תהליך סינון מאוד קפדני, למען הדיוק וההגינות ההכשרה עליה הטאלנטים משלמים, זולה יותר מהעלות הכוללת של 6 בוקים שאנו נותנים בחינם, אנו מאמינים ביושרה, באמון, בכבוד הדדי ובקארמה טובה".

לאחרונה התקיים אירוע חגיגי לסיכום שנת הפעילות הראשונה של TALENTEAM בשיתוף תחנת רדיוס FM 100 באולמי "לארה" שבצומת כנות. איציק שילה מנהל מחלקת המוזיקה בטאלנטים מסביר "אנחנו יצרני תוכן, המטרה שלנו היא ללמד איך לתפעל עמוד אינסטגרם, איך להתראיין, אלו תמונות להעלות לרשתות החברתיות, איך להגיש הצעות מחיר, איך לייצר הצעות תוכן ואיך לייצר לעצמך פרנסה ועבודה באמצעות הרשתות החברתיות.

משרדי TALENTEAM ממוקמים ברחוב בית הלל 16 בתל אביב ומשתרעים על שטח של כ -200 מ"ר, ובהם פועלים סטודיו לימוד, סטודיו צילום, אולפן הקלטות, חדר עריכה, חדרי אודישנים ומשרדים.

לחץ כאן לאתר TALENTEAM

ליצירת קשר: 03-7750013

(תוכן מקודם)

צילום: דיקלה שי