כותרת
> C;
1/1
בעלי חיים

רויאל קנין ישראל נרתמת למען עמותות בעלי החיים

מעלות בעלי חייםפורסם: 01.04.20 , 09:00ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:
תמונה ראשית צלם: תנו לחיות לחיותצילום תמונות: תנו לחיות לחיות

החברה תרמה 5 טון מזון יבש ומוצרים נוספים לעמותת לרווחת חיות מחמד ביניהן 'תנו לחיות לחיות' ולעמותת 'צער בעלי חיים בחיפה'. מנכ"ל רויאל קנין ישראל: "מקווים שהמשבר יסתיים בקרוב ושלכולם יימצא בית חם במהרה"

על רקע העלייה החדה במספר הכלבים והחתולים הננטשים בתקופה האחרונה, רויאל קנין ישראל (Royal Canin), שלוחה רשמית של היצרנית הצרפתית של מותג הסופר פרמיום לכלבים וחתולים, תרמה השבוע כ- 5 טון מזון יבש (252 שקי מזון) ועשרות מוצרי מזון שונים. התרומה הועברה ל-5 עמותות הפועלות למען רווחת החיות המחמד, וביניהן 'תנו לחיות לחיות' ו- 'צער בעלי חיים בחיפה', בשווי צרכן כולל של כ-100 אלף שקלים. רויאל קנין הינו מותג מוביל בפורטפוליו המותגים של תאגיד המזון הבינלאומי 'מארס'.

משבר הקורונה וההגבלות על חיי התושבים, משפיע גם על בעלי החיים, שכן כלבים וחתולים רבים צפויים להמתין כעת זמן רב יותר לאימוץ. כתוצאה מכך הוחלט ב'רויאל קנין' על תרומה של אלפי ק"ג של מזון יבש לכלבים, בנוסף לעשרות מוצרי מזונות שונים (כולל מזונות רפואיים) לעמותת 'תנו לחיות לחיות'. מדובר במהלך הגדול ביותר שמובילה החברה מאז החלה את פעילותה בישראל בחודש נובמבר האחרון.

"אנחנו עוקבים בדאגה אחרי משבר הקורונה ומקווים כמו כולם שהוא ייגמר ושלכל הכלבים והחתולים יימצא בית חם במהרה" אמר יוראי גרוסוש, מנכ"ל רויאל קנין ישראל. "אנו רואים בעמותות אלו שותפים לדרך, וכמחווה של רצון טוב, ובעיקר למען חיים טובים יותר של הכלבים והחתולים הנמצאים אצלם בטיפול, החלטנו לתרום אלפי ק"ג של מזון איכותי ומלא".

"בימים בהם משבר הקורונה פוגע כה רבות בבעלי החיים, אנו רוצים להודות לרויאל קנין על כך שהתגייסו לעזור לבעלי החיים ולעמותות ההתגייסות הזאת מחממת את ליבנו וממלאת את הבטן של הכלבים והחתולים שלנו", אמרה יעל ארקין, מנכ"ל תנו לחיות לחיות."התקופה האחרונה מביאה עמה אתגרים רבים, ודווקא בימים אלה אימוץ בעל חיים יכול לספק עניין, תעסוקה ומקור אהבה ונחמה לאלה מאיתנו שנמצאים בבית", הוסיף שאול לפיד, מנהל אגודת צער בעלי חיים חיפה. "אני מבקש להודות ליוראי גרוסוש ולכל צוות רויאל קנין ישראל על תרומה מדהימה זו, המוכיחה כי מלבד מזון מעולה, החברה מתאפיינת גם בנדיבות ובדאגה אמיתית לרווחת בעלי החיים".

אודות Royal Canin

כבר יותר מ-50 שנה רויאל קנין מחוייבת לספק פתרונות של תזונה בריאה לכלבים וחתולים תוך כדי שיפור איכות החיים שלהם. החברה שנוסדה בשנת 1968 על-ידי וטרינר צרפתי, ז'אן קסארי עובדת מאז בשיתוף פעולה עם תזונאים, מגדלים מקצועיים ורופאים וטרינרים מסביב לעולם. החברה שמה לה למטרה לשפר את איכות החיים והבריאות של כלבים וחתולים ולהרחיב את המחקר הרפואי בשיתוף פעולה עם מומחים לתזונה של בעלי חיים. הגישה הייחודית של רויאל קנין מציבה את הדרישות הייחודיות של כלבים וחתולים בראש סדר העדיפויות ובלבד תהליך המחקר ופיתוח החדשני.

בהתאם לגיל, סגנון החיים, גודל, הגזע או רמת הפעילות הגופנית, פיתחה החברה מגוון רחב של מוצרים המבוססים על מדע, במטרה לפתח דיאטות לצרכיו הייחודיים של כל כלב וחתול. מוצרי החברה מבוססים על פורמולות שיוצרו בקפידה ומשווקים בחנויות המתמחות במזון לחיות מחמד ובבתי חולים וטרינריים ברחבי העולם. מטה החברה ממוקם באימרגוס בדרום צרפת והיא פועלת בלמעלה מ-100 שווקים בשיתוף פעולה עם 7,153 שותפים ברחבי העולם, המציבים כלבים וחתולים במקום הראשון מדי יום. למידע נוסף, בקרו ב- www.royalcanin.com