כותרת
> C;
1/1
חדשות

שלומי לבשה חג לכבוד ביקור נשיא מדינה ישראל מר יצחק הרצוג

מעלות חדשותפורסם: 18.01.23 , 11:39ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

אמש, יום שלישי, 17.01.23, התקיים ביקור נשיא מדינת ישראל, מר יצחק הרצוג ורעייתו מיכל הרצוג ביישוב שלומי. קבלת הפנים לנשיא התקיימה בבניין המועצה המקומית.

ראש המועצה המקומית שלומי מר גבי נעמן ורעייתו נורית קיבלו את פני הנשיא ביחד עם , מקהלת בתי הספר ותלמידי בית ספר בן- צבי שלומי ובי"ס הרב מיימון אשר הוסיפו לאווירה החגיגית בשירה ונגינה מרגשת.

הרב דנינו בירך את הנשיא בטקס חלה מסורתי והמשיל את הלחם למהותו של המרקם האנושי בשלומי, סך המרכיבים הופך לשלם.

לאחר מכן קיים הנשיא פגישה עם חברי המועצה, בה הציג ראש המועצה, מר גבי נעמן מצגת על אודות היישוב, סקר את התפתחותו, הצמיחה הדמוגרפית, אתגרים ותוכניות לעתיד. מנכ"ל המועצה

יוסף לוצ'י הוסיף על אודות פרויקטים בתחום האנרגייה.

המשך הביקור הוקדש למפגש עם דור העתיד, תלמידי תיכון אורט שלומי ותלמידי מכינת ארז שלומי.

בביקורו בבית הספר והתקיים דיון פתוח בו נשאל הנשיא שאלות על ידי נציגי התלמידים אשר הפליאו בשאלות רלוונטיות וקיבלו מענה כן הנוסך תקווה וקרבה בין בית הנשיא הממלכתי לתושבי הצפון.

מנהל בית הספר מר אופיר גליק, בירך את הנשיא: "אנו מקווים שביקור זה, יוסיף כוחות למאמציך האישיים בתקופה זו כדי ליצור מציאות טובה יותר, רגועה יותר ומתוקנת יותר לעם ישראל".

הביקור הסתיים בארוחת צוהריים בהשתתפות מנהלי המחלקות של המועצה. מול נוף טורקיז שלו ומרגיע באתר ראש הנקרה. ראש המועצה הגיש לנשיא שי -מגילת אסתר עם הקדשה אישית.

יצחק הרצוג, נשיא מדינת ישראל: "אני ומיכל מאושרים להיות כאן, יש משהו מיוחד בלצאת מההמולה במרכז הארץ לכאן, ניכרת תחושת האופטימיות והעשייה, מדהים לראות איך שלומי

עוברת לפרק הבא ואני בטוח שהדורות המייסדים גאים מאוד. אנחנו מברכים אתכם ומודים לכם.״

גבי נעמן, ראש מועצה מקומית שלומי: "ברצוני להודות לכבוד הנשיא על בחירתו לבקר אצלנו ביישוב. נערכנו למפגש זה ואנו שמחים על ההזדמנות הנפלאה לספר את סיפורו של

היישוב ולהציג את המרקם האנושי על שלל גווניו. היה מפגש מכובד ומשמעותי עבור כלל המשתתפים, אני בטוח כי הוא הותיר רושם רב על הילדים הרכים, הבוגרים, תלמידי המכינה,

עובדי המועצה ומנהלי המחלקות של המועצה. תודה למארגנים על ההפקה המרשימה ולנשיא , רעייתו וצוותו על המפגשים הנעימים, מעוררי ההשראה והכבוד הרב שהעניקו לנו ".

קרדיט עמוס בן גרשום לע״מ 

קרדיט עמוס בן גרשום לע״מ 

קרדיט עמוס בן גרשום לע״מ 

טקס החלה המסורתי - קבלת פנים לביקור הנשיא צילום דוברות שלומי 

תלמידי בתי הספר מקבלים את הנשיא בשיר ונגינה. צילום דובורת שלומי 

דיון פתוח תלמידי אורט שלומי ומכינת ארז0 ביוקר הנשיא - צילום דוברות שלומי