כותרת
> C;
1/1
שתפו אותנו ברשתות החברתיות|עשו לנו לייק

שירותי שמירהטלפון: 072-3924949

שירותי שמירה

שמירה ואבטחה צריכים להילקח ברצינות גמורה בין אם עבור בניין יוקרה או עסק כלשהוא. צריך כוח אדם מיומן ואיכותי וצריך אמינות ברמה גבוהה, צריך ניהול מקצועי וצריך מעטפת שירותים נרחבת שתספק את כל מה שצריך.
בשביל כל אלו צריך חברה מובילה, חברה עם מוניטין ואין ספור לקוחות מרוצים. חברה כזו צריכה להיות עם פידבקים חיוביים והמון המלצות, או במילים אחרות – צריך את חברת “תגלית”.

בין אם אתם מנהלים של מפעל או עסק כלשהוא, בין אם אתם אחראיים על מרכז לוגיסטי או מרכז פיתוח, מגדל יוקרה, חברת הייטק או כל מקום אחר שדורש אבטחה, חברת “תגלית” תספק לכם אותה ברמה הגבוהה ביותר!

הקמת מערכי אבטחה
לחברת “תגלית” יש ניסיון רב בעולם האבטחה והשמירה והיא סיפקה את שירותיה במהלך השנים למגוון רחב של עסקים, ארגונים ומוסדות. לא פעם צריך להקים את מערך האבטחה מאפס, בעיקר כשמדובר על הקמה או על שינוי משמעותי שנעשה במקום. לחברת “תגלית” יש את הכלים, היידע והניסיון להקים מערכי אבטחה מורכבים ככל שיהיו, והכל בשיתוף מנהלי המקום ואנשי המפתח בו. התכנון הינו תכנון מקצועי בהתאם למתאר במקום ולצרכים הביטחוניים.

כוח אדם איכותי
בכל מה שנוגע לשמירה ואבטחה, מה שיקבע הוא בעיקר כוח האדם. בחברת “תגלית” מבינים זאת ובחירת אנשי הבטחון מתבצעת בקפידה ותוך עמידה בקריטריונים מחמירים וקשוחים. כל אנשי הבטחון שמגוייסים על ידי החברה עוברים מבחנים קפדניים כמו גם מבחני אמינות אשר מבהירים שהם מתאימים לתפקיד ועתידים להיות לויאליים למקום בו הם מוצבים. הם עוברים הכשרה מקיפה בתחום הבטחון כמו גם הכשרה ספציפית שנוגעת למקום בו הם יוצבו.

בקרה וניהול מתקדמים
על מנת לוודא שהכול מתבצע כמו שצרך ורמת האבטחה הדרושה נשמרת באתרים השונים, חברת “תגלית” עושה שימשו באפליקציית ניהול מתקדמת אשר עוקבת ומנטרת אחר הפעילות. באמצעות האפליקציה ניתן לאכן את מיקומו של המשתמש בכדי לוודא שהוא נמצא במקום ומבצע את עבודתו. אפשר לבקר את סיורי השומרים ולוודא שהם מתקיימים בשעות שנקבעו ובמסלולים שהוחלט עליהם. כל הנתונים באפליקציה נשמרים בענן כך שמנהלי החברה יכולים לגשת אליהם מכל מקום והכי חשוב, באמצעות האפליקציה אפשר להפיק דו”חות מתקדמים על הפעילות שניתן ללמוד מהם, לייעל ולשפר את השירות ואת רמת האבטחה והשמירה.

לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר!
אם אתם מחפשים שירותי שמירה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר, בין אם זה למטרות פרטיות או עסקיות, בין אם זה באופן קבוע או לפרוייקט קצר מועד, לאירועים שונים, למבנים או לעסקים, חברת “תגלית” היא החברה אותה אתם מחפשים.

שנים של ניסיון יחד עם מאות לקוחות מרוצים כמו גם שירותים נוספים שהחברה מספקת הם אלו שהופכים אותה לטובה ביותר. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!