כותרת
> C;
1/1
תרבות ופנאי

WishTrip – "הוויז" של המטיילים הגיע לפארק גורן של קק"ל

מעלות תרבות ופנאיפורסם: 06.12.20 , 14:33ע"י
רשת לינק
שם הכותב/ת:

קק"ל משדרגת את חווית הביקור בפארק עם אפליקציית WishTrip, בעזרתה יוכלו המטיילים לתכנן את הטיול, להעשיר את חווית הטיול בזמן אמת, ובסוף אף לקבל סרטון וידאו אישי – מזכרת מהטיול

במסגרת הרצון והשאיפה של קרן קימת לישראל לשדרג את חוויית הביקור באתרי קק"ל ברחבי הארץ, תוך עידוד הציבור לצאת ולטייל, בחנו בקק"ל את מערכות התיירות הדיגיטלית המתקדמות בעולם, המאפשרות שדרוג של חוויית הביקור של המטיילים בפארקים, ביערות ובמסלולי הטיול.

לבסוף הוחלט להכניס לשימוש את אפליקציית ניהול חוויות הטיול הישראלית – WishTrip, אשר זכתה לכינוי ה-"וייז של המטיילים". האפליקציה משדרגת את חוויית המטיילים באמצעות שורה רחבה של פיצ'רים ובו בזמן מאפשרת לקק"ל לנהל את מרחב התיירות באופן בטוח ובדרך מתקדמת בתוך אתגרי הקורונה, תוך שיפור השירות הניתן לציבור המטיילים.

WishTrip זמינה למטיילים בפארק גורן. המבקרים בפארק ייהנו ללא כל תוספת תשלום וללא צורך בהרשמה מוקדמת משורה ארוכה של פיצ'רים ישימים בלחיצת כפתור דרך הסמרטפון. חווית הטיול המשודרגת עם WishTrip כוללת: מפה אינטראקטיבית המאפשרת אוריינטציה בפארק לצד אפשרויות ניווט מתקדמות, מידע סביבתי זמין בזמן אמת, תנועת מטיילים בנקודות מפתח, עדכונים בנוגע למפגעים, עומסים ודרכי הגעה חלופיות, אפשרות ליצירת קשר עם מטיילים אחרים, מידע והסברים על עולמות החי והצומח ונקודות עניין היסטוריות. בנוסף נהנים המטיילים מהמלצות שוות למסלולים לפי עניין בהתאמה אישית ומאפשרות לניווט מתקדם לנקודות העניין הרלוונטיות. בסיום המסלול מקבל כל מבקר סרטון אישי ערוך ומרגש הכולל תמונות סטילס ווידאו בפורמט המאפשר לשתף את החוויה בכל רשת חברתית.

פארק גורן משתרע בלב החורש של הגליל המערבי ומעל לערוץ נחל כזיב. קק"ל הקימה אותו ב-1963 כפארק הראשון והגדול בישראל שכולו יער טבעי של אלון מצוי, טיפחה וטיפלה בצמחייתו, הקימה חניונים רבים ופרצה שבילי הליכה. הפארק משתרע על פני כ-2,000 דונם ויוצאים ממנו שבילי טיול לשמורת נחל כזיב, לעין טמיר ולמבצר המונפור. נופיו הירוקים והמרהיבים, על מגוון אפשרויות הבילוי שבו, הפכו את פארק גורן לאחד ממוקדי הטיולים החשובים בישראל.

כעת עם אפליקציית WishTrip חוויית הטיול באתרים אלו תשודרג באופן משמעותי.

צילום: מערך הסברה קק"ל